Koncentratory tlenu 10 L

Koncentratory tlenu 10 L

W skład naszej oferty wchodzi sprzedaż i wynajem koncentratorów tlenu, czyli urządzeń przeznaczonych do prowadzenia tlenoterapii w domowych lub szpitalnych warunkach. Udostępniamy wyłącznie najwyższej klasy sprzęty, które profesjonalnie wspomogą leczenie pacjentów w różnym stanie. Przygotowaliśmy korzystne propozycje, więc kupno lub wypożyczenie maszyn jest bardzo opłacalne. Wysyłamy zamówienia w ciągu 24 godzin oraz realizujemy dostawy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Zamówienia (sprzedaż i wynajem):

Tel. 531 419 147

Tel. 731 932 633

zamowienia@novento.pl

Działanie koncentratora tlenu

Wszystkie dostępne na sprzedaż i wynajem koncentratory podają powietrze ze zwiększoną zawartością tlenu. Zasada działania tych aparatów jest prosta i co ważne, nie wymagają one butli ze kluczowym związkiem chemicznym. Wypożyczane urządzenia pobierają z otoczenia powietrze, które jest oczyszczane i filtrowane, a następnie pozbawiane azotu. Dzięki temu stężenie tlenu trafiającego do organizmu często przekracza 90%. Sprzęty mogą działać nawet 24 godziny na dobę, dostarczając od pół do pięciu litrów leczniczego gazu.

Prosta oferta

  • tylko 298 zł/mc
  • bez dodatkowych opłat za akcesoria
  • bez kaucji
  • wysyłka kurierem w ciągu 24h (poniedziałek – piątek)
  • dostawa kurierem na terenie całej Polski
Koncentrator tlenu

DeVilbiss Compact 1025

Najlepsze koncentratory tlenowe dla pacjentów 

Należy podkreślić, że mamy na wynajem lub sprzedaż stacjonarny koncentrator tlenu. Tego typu aparatura jest nieco większa i cięższa niż wersje przenośne, lecz zapewnia bardzo efektywną pracę, co jest konieczne w przypadku chorych z zaawansowaną niewydolnością oddechową. Maszyny do wypożyczenia przydają się osobom walczącym z przewlekłymi chorobami płuc, astmą oskrzelową, mukowiscydozą, a także nadciśnieniem, nowotworami, zwłóknieniami czy dusznicą bolesną.

Koncentratory tlenu na sprzedaż i wynajem

W ofercie mamy nowoczesne i sprawdzone urządzenia, które spełnią wymagania Klientów. Pochodzą one od renomowanych producentów, co sprawia, że są niezawodne i łatwe w obsłudze. Wypożyczenie aparatu, jakim jest koncentrator tlenowy to dobra propozycja dla każdego. Oprócz wynajmu prowadzimy też sprzedaż i pomagamy we właściwym wyborze rozwiązań. Zawsze dbamy o korzystne ceny usług, a przy tym nie wymagamy kaucji oraz za darmo dołączamy potrzebne akcesoria.