Przenośne koncentratory tlenu

W przypadku wielu chorób skuteczną metodą leczenie lub wspomagania organizmu jest tlenoterapia. Dlatego jako renomowana wypożyczalnia sprzętu medycznego oferujemy przenośne koncentratory tlenu. Do wyboru są wyłącznie najlepsze modele, które spełnią wymagania pacjentów w różnym stanie. Wynajem tego typu aparatury jest niezwykle opłacalny – szczególnie gdy będzie ona potrzebna przez krótki czas. Zadbaliśmy o bardzo korzystne ceny usług, a zamówienia wysyłamy błyskawicznie w dowolne miejsce kraju. Zachęcamy do wybrania naszych propozycji! Zamówienia (sprzedaż i wynajem):

Tel. 531 419 147

Tel. 731 932 633

zamowienia@novento.pl

Przenośny koncentrator tlenu to niezawodne źródło tlenu, charakteryzuje się niewielką wagą i długą żywotnością baterii. Urządzenie LifeChoice Activox 4L pozwala cieszyć się wolnością od butli, wózków transportowych i dostaw domowych.

Najważniejsze cechy:

  • 600 zł/mc
  • niska waga (tylko 2 kg)
  • wytrzymała bateria (do 10h, 1l/min.)
  • przepływ tlenu do 4l/min.
  • stężenie tlenu 90% (+/-3%)

Activox 4L

wypożyczalnia koncentratorów tlenu

Zestaw Activox

Przydatne przenośne koncentratory tlenu

Ważną część naszej działalności stanowi wynajem koncentratorów tlenu np. przenośnych. Ogromną zaletą tych urządzeń są niewielkie rozmiary i mała waga przy jednocześnie zadowalającej wydajności. Można je zabrać zawsze ze sobą np. na spacer, do znajomych czy nawet w dłuższą podróż. Polecane modele do wypożyczenia sprawdzą się też jako uzupełnienie terapii prowadzonych w domu czy placówkach służby zdrowia. Z opisywanej metody leczenie powinny skorzystać osoby zmagające się z mukowiscydozą, astmą, nowotworami i rozmaitymi chorobami płuc.

Zasada działania koncentratora tlenowego

Dostępne aparaty podają chorym powietrze ze zwiększoną zawartością tlenu – nie zmniejszają jednak jego zawartości w otoczeniu. Nasza wypożyczalnia przenośnych koncentratorów tlenu oferuje maszyny, które najpierw pobierają powietrze, dokładnie je filtrują, a następnie absorbują azot, co sprawia, że stężenie trafiającego do organizmu związku chemicznego przekroczyć może 90%. Nie potrzeba żadnych butli z tlenem, wystarczy wlać wodę do zbiornika i ustawić pożądany przepływ gazu.

Najlepsze przenośne koncentratory tlenu

Warto skorzystać z propozycji naszej wypożyczalni przenośnych koncentratorów tlenu. Mamy wyłącznie wysokiej klasy artykuły, które zostały wyprodukowane przez cenione firmy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że sprzęt polepszy stan zdrowia i pozytywnie wpłynie na komfort życia. W trosce o zadowolenie Klientów zawsze służmy doradztwem, nie wymagamy kaucji oraz dołączamy za darmo wszystkie potrzebne akcesoria.